MENU

​PROSÍM POZOR: BĚHEM STAVU NOUZE RESTAURACE NEVAŘÍ PODLE STANDARDNÍHO MENU. JÍDLO JE NA OBJEDNÁVKU DEN PŘEDEM A PODLE TÝDENNÍHO MENU V SEKCI AKCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Naše restaurace jako jediná v ČR nabízí autentickou perskou (íránskou) kuchyni. Naší specialitou je jehněčí maso v různých úpravách, buďto na grilu nebo ve formě „gulášů“, masa vařeného v omáčkách s luštěninami a bylinkami. S většinou našich jídel jako přílohu podáváme kvalitní basmati rýži s šafránem.

V naší restauraci máme stálé menu a denně se měnící speciality šéfkuchaře (informace o nich najdete na místě nebo na našem facebooku).

V pracovních dnech mimo svátky nabízíme obědové menu (polévka + hlavní jídlo + kohoutková voda) za paušální cenu 130 Kč a v nejbližších dnech spustíme službu dovozu jídla přes stránku Wolt, přes stránku Dáme Jídlo jsme již aktivní.

Poskytujeme slevy pro studenty.

Velká většina našich jídel je připravena bez mouky a konzervantů, takže je vhodná pro bezlepkovou dietu a alergiky. 

Nápojový lístek

Our restaurant as the only one in the Czech Republic serves authentic Persian (Iranian) cuisine. Our speciality is lamb meat in various ways of preparation, either on the grill or in the form of „stew“, meat cooked in sauces with legumes and herbs. With most of our dishes as side dish we serve high quality basmati rice with saffron.

In our restaurant we have a permanent menu and changing daily specialties of the chef (you can find information on our facebook or by visiting us).

During weekdays we have a lunch menu (soup + main course + tap water) at a flat rate of 130 Kč and in the next days we will start days food delivery with Wolt, Dame Jidlo is already active.

We offer student discounts.

Most of our dishes are prepared without flour and preservatives, therefore they are suitable for gluten-free diet and people suffering from allergies.

Drink menu